umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Czynne 24/7 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Klimatyzacja- Gdynia i Trójmiasto

ACS Bogdan Pazera – Rzetelna Firma

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi instalatorskie na terenie miejscowości takich jak Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia oraz Gdańsk. Klimatyzacja nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawność działania i konkurencyjne ceny.

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe. Do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Zatrudniamy wyspecjalizowanych i starannie wyselekcjonowanych fachowców z Gdańska i całej Polski. Klimatyzacje, wentylacje oraz lady chłodnicze montujemy szybko i sprawnie.

W ramach naszej działalności montujemy meble chłodnicze, systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. Budujemy oraz serwisujemy chłodnie i mroźnie przemysłowe. Zajmujemy się modernizacją oraz przebudową instalacji chłodniczych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także czyszczenie i konserwację  instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji. Gdańsk, to nasz główny obszar działania, ale wiele zamówień realizujemy w miejscowościach sąsiednich.

Nasze usługi wykonujemy w:

 

  • zakładach produkcyjnych,
  • budynkach przemysłowych,
  • centrach handlowych,
  • marketach i sklepach,
  • restauracjach,
  • budynkach użyteczności publicznej,
  • urzędach,
  • budynkach wielorodzinnych,
  • domach jednorodzinnych.

 

Certyfikat

Wiemy jak uciążliwe potrafią być upały, dlatego zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe. Gwarantujemy, że jedyną pamiątką po naszej wizycie będzie przyjemny powiew chłodu. Nigdy nie zostawiamy po sobie bałaganu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Certyfikat „Rzetelna Firma”

Nasza marka cieszy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i uzyskane certyfikaty. Certyfikat „Rzetelna Firma” to prestiżowe potwierdzenie wypłacalności i wysokiej pozycji na rynku. Odznaczenie przeznaczono dla firm, które cechuje nienaganne podejście do Klienta, niezachwiana reputacja oraz dobra kondycja finansowa. Uzyskanie certyfikatu „Rzetelnej Firmy” oznacza, że systematycznie wywiązujemy się z obowiązków wobec płatników, instytucji publicznych oraz Klientów. Oprócz tego regularnie doskonalimy politykę naszej firmy. Chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo stanowiło odpowiedź na potrzeby społeczeństwa oraz potencjalnych Klientów. Bez względu na okoliczności na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość usług i indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Certyfikat Haier Refsystem
Certyfikat Haier
Certyfikat udt

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.