umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Czynne 24/7 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Systemy klimatyzacyjne

Szybko, wygodnie i tanio

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montowaniu klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznejSystemy klimatyzacyjne zakładamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Pruszczu Gdańskiego. Wbrew pozorom montaż klimatyzacji nie wymaga ingerencji w kształt i strukturę budynku. Współczesne rozwiązania sprawiają, że systemy klimatyzacyjne są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Wielkie pudła z wiatrakami odeszły do lamusa. Klimatyzatory od renomowanych producentów nie tylko nie szpecą pomieszczeń, ale stanowią ich ozdobę. Z posiadania klimatyzacji wynika wiele zalet.

Najważniejsze z nich to:

  • długotrwałe utrzymywanie optymalnej temperatury bez względu na warunki pogodowe,
  • świeże i czyste powietrze bez zbędnych insektów, grzybów i zanieczyszczeń,
  • prawidłowa wilgotność powietrza, która hamuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii
  • znaczący wzrost wydajności pracy i jakości codziennego życia.

systemy klimatyzacyjne

 

 

Aby w pełni cieszyć się klimatyzatorem, należy go odpowiednio dobrać. Systemy klimatyzacyjne działają średnio przez 8 – 10 godzin dzienne. To bardzo długo, dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy wziąć pod uwagę energooszczędność i wydolność urządzenia. Urządzenia proponowane przez naszą firmę pochodzą od renomowanych producentów i są bezawaryjne. Oferujemy klimatyzacje LG, oraz klimatyzatory Fuji i Fujitsu. W wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego pomoże doświadczony i wykwalifikowany przedstawiciel naszej firmy.

Jak działa klimatyzacja?

Klimatyzatory różnią się między sobą ze względu na budowę, funkcje i zastosowanie. Nowoczesne systemy klimatyzacyjne przystosowano do wykonywania wielu zróżnicowanych działań. Potrafią nie tylko chłodzić, ale też dogrzewać, nawilżać oraz oczyszczać powietrze. Klimatyzacja pracuje podobnie do lodówek, czyli zasysa ciepłe powietrze z pomieszczenia i po schłodzeniu lub podgrzaniu wypuszcza z powrotem. W przypadku systemów klimatyzacyjnych powietrze trafia do parownika wypełnionego czynnikiem chłodniczym. Odebrane ciepło zostaje usunięte poza obręb budynku. Powietrze, które trafia do wnętrza pomieszczenia jest oczyszczone i osuszone.  Należy pamiętać, że na filtrach prędzej czy później zaczną osadzać się drobnoustroje i konserwacja klimatyzacji okaże się konieczna. Czyszczeniem, ozonowaniem i serwisowaniem klimatyzacji zajmują się wyspecjalizowane firmy. Jesteśmy jedną z nich. Działamy na terenie Gdańska, Pruszczu Gdańskiego, Sopotu oraz Gdyni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Dlaczego my?

Kluczowe znaczenie ma to, żeby montaż klimatyzacji wykonała renomowana firma z wykwalifikowanym personelem. W przeciwnym razie grożą nam poważne konsekwencje. Klimatyzacja zamiast chłodzić, będzie grzała i rozsiewała szkodliwe zarazki, a przecież nie o to nam chodzi! Naszą firmę cechuje wiele lat doświadczenia, nieposzlakowana opinia oraz prawdziwa pasja i zamiłowanie. Współpraca z nami niesie za sobą wiele korzyści.

Gwarantujemy:

  • precyzyjny projekt klimatyzacji powstały w oparciu o potrzeby i zalecenia Klienta,
  • rzetelny i solidny montaż klimatyzatorów renomowanych marek,
  • krótki czas oczekiwania na realizacje zamówienia,
  • dyspozycyjny i uczciwy serwis klimatyzatorów.

Zapraszamy do współpracy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.