umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Klimatyzacja – Gdynia i Trójmiasto

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi instalatorskie na terenie miejscowości takich jak Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia oraz Gdańsk. Naszą specjalnością jest klimatyzacja, wykonujemy też profesjonalne instalacje chłodnicze i wentylacyjne, instalujemy pompy ciepła. Gwarantujemy wysoką jakość usług, sprawność działania i konkurencyjne ceny.

Dbamy o to, by zawsze być o krok do przodu przed konkurencją i nieustannie się rozwijamy. Oferujemy nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania. Każdy montowany przez nas klimatyzator (Fuji, Fujitsu, LG lub jednej z innych renomowanych firm) to najnowszej klasy, efektywny i solidny model.

Do potrzeb Klientów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Zatrudniamy wyspecjalizowanych i starannie wyselekcjonowanych fachowców z Gdańska i całej Polski. Klimatyzatory, systemy wentylacji oraz lady chłodnicze montujemy szybko i sprawnie.

Nowoczesne klimatyzatory – serwis i montaż

W ramach naszej działalności montujemy meble chłodnicze, systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. Budujemy oraz serwisujemy chłodnie i mroźnie przemysłowe. Zajmujemy się modernizacją oraz przebudową instalacji chłodniczych. Oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis klimatyzacji i innych systemów, a także czyszczenie i konserwację instalacji.

 

Nasze usługi wykonujemy w:

  • zakładach produkcyjnych,
  • budynkach przemysłowych,
  • centrach handlowych,
  • marketach i sklepach,
  • restauracjach,
  • budynkach użyteczności publicznej,
  • urzędach,
  • budynkach wielorodzinnych,
  • domach jednorodzinnych.

 

Wiemy jak uciążliwe potrafią być upały, dlatego zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe. Gwarantujemy, że jedyną pamiątką po naszej wizycie będzie przyjemny powiew chłodu. Nigdy nie zostawiamy po sobie bałaganu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

ACS Magda Wiatrowska – Rzetelna Firma 

Nasza marka cieszy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i uzyskane certyfikaty. Certyfikat „Rzetelna Firma” to prestiżowe potwierdzenie wypłacalności i wysokiej pozycji na rynku. Odznaczenie przeznaczono dla firm, które cechuje nienaganne podejście do Klienta, niezachwiana reputacja oraz dobra kondycja finansowa. Uzyskanie certyfikatu „Rzetelna Firma” oznacza, że systematycznie wywiązujemy się z obowiązków wobec płatników, instytucji publicznych oraz Klientów. Oprócz tego regularnie doskonalimy politykę naszej firmy, dążąc do tego, aby nasze przedsiębiorstwo stanowiło jak najlepszą odpowiedź na potrzeby społeczeństwa oraz potencjalnych Klientów. Bez względu na okoliczności na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy do współpracy!