umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Chłodnictwo przemysłowe i nie tylko - Gdańsk

Meble, lady oraz instalacje chłodnicze dla firm

 

Nasza specjalizacja, to projekt i montaż zaawansowanych systemów chłodniczych. Działamy na terenie miejscowości takich jak Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański oraz Sopot. Nasze usługi kierujemy do sklepów, zakładów mięsnych, restauracji oraz innych podmiotów gastronomicznych. Fabrykom oferujemy chłodnictwo przemysłowe na najwyższym poziomie. Naszą firmę cechuje pełen wachlarz podejmowanych działań - począwszy od montażu precyzyjnych klimatyzacji aż po projekt i budowę zaawansowanych komór chłodniczych i zamrażalniczych. Korzystamy z urządzeń renomowanych i atestowanych producentów. Największą zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykwalifikowana, dyspozycyjna i solidna kadra.

Obszar naszego działania to:

  • montaż agregatorów i sprężarek chłodniczych,
  • montaż parowników i skraplaczy chłodniczych,
  • montaż skraplaczy freonowych,
  • kompleksowy montaż zaawansowanych instalacji chłodniczych,
  • aktualizacje systemów chłodniczych względem istniejącego prawa,
  • sprzedaż oraz montaż lad oraz witryn chłodniczych.

 

chłodnictwo przemysłowe

Wycenę przygotowujemy indywidualnie. Montaż systemów chłodniczych nie jest naszą jedyną domeną. Naprawiamy klimatyzacje, montujemy wentylacje mechaniczną oraz pompy ciepła. Działamy w Gdańsku i okolicach.  Nasz konsultant czeka na Państwa pytania.

Zapraszamy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.