umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Systemy klimatyzacyjne Gdańsk – szybko, wygodnie i tanio

 

 

Specjalnością firmy ACS jest montaż klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej. Systemy klimatyzacyjne zakładamy m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz Pruszczu Gdańskim, a także okolicznych miejscowościach. Stosujemy nowoczesne, niewielkie klimatyzatory, które pracują efektywnie, nie zajmują wiele miejsca i nie wymagają ingerencji w kształt i strukturę budynku.

Proponowane przez nas rozwiązania nie tylko nie szpecą pomieszczeń, ale mogą wręcz stanowić ich ozdobę. Ponadto poza utrzymywaniem pożądanej temperatury w pomieszczeniu mogą także regulować wilgotność i oczyszczać powietrze, zapewniając w każdym wnętrzu zdrowe, bezpieczne warunki do mieszkania czy pracy.

 

Funkcjonalne, nowoczesne klimatyzatory

Najważniejsze z nich to:

  • długotrwałe utrzymywanie optymalnej temperatury bez względu na warunki pogodowe,
  • świeże i czyste powietrze bez zbędnych insektów, grzybów i zanieczyszczeń,
  • utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza, która hamuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii,
  • znaczący wzrost wydajności pracy i jakości codziennego życia.

systemy klimatyzacyjne

 

 

Aby w pełni cieszyć się klimatyzatorem, należy go odpowiednio dobrać. Systemy klimatyzacyjne działają średnio przez 8-10 godzin dzienne. To bardzo długo, dlatego w pierwszej kolejności trzeba wziąć pod uwagę energooszczędność i wydolność urządzenia. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę pochodzą od renomowanych producentów, są bezawaryjne i przystosowane do długotrwałej pracy. Oferujemy m.in. klimatyzatory ścienne LG oraz klimatyzatory Fujitsu i Fuji. W wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego pomoże doświadczony i wykwalifikowany przedstawiciel naszej firmy.

Jak działa klimatyzacja?

Klimatyzatory różnią się między sobą ze względu na budowę, funkcje i zastosowanie. Nowoczesne systemy klimatyzacyjne przystosowano do wykonywania wielu zróżnicowanych działań. To już nie tylko urządzenia do schładzania powietrza. Współczesna klimatyzacja precyzyjna potrafi też w zależności od potrzeb dogrzać pomieszczenie, utrzymać w nim stałą, ustaloną temperaturę i wilgotność oraz oczyścić powietrze. Tego typu zaawansowane klimatyzatory stosuje się więc w pomieszczeniach pełnych podatnego na uszkodzenie sprzętu jak serwerownie czy centrale telefoniczne lub do tworzenia optymalnych warunków do przechowywania cennych, delikatnych dzieł sztuki czy pamiątek historycznych.

Klimatyzacja pracuje podobnie do lodówek, czyli zasysa powietrze z pomieszczenia i po schłodzeniu lub podgrzaniu wypuszcza je z powrotem. W przypadku systemów klimatyzacyjnych powietrze trafia do parownika wypełnionego czynnikiem chłodniczym. Odebrane ciepło zostaje usunięte poza obręb budynku. Powietrze, które trafia do wnętrza pomieszczenia, jest zaś oczyszczone i osuszone.

Należy pamiętać, że na filtrach prędzej czy później zaczynają osadzać się drobnoustroje, konieczna jest więc ich regularna konserwacja. Dlatego nasza firma poza montażem systemów regulacji temperatury powietrza oferuje też usługi obejmujące konserwację i serwis klimatyzacji. Jako eksperci w tej dziedzinie oferujemy sprawną i skuteczną realizację zleceń. Wykonujemy m.in. ozonowanie klimatyzacji, które jest jedną z najlepszych i najnowocześniejszych metod oczyszczania i dezynfekcji systemu. W razie potrzeby w ramach obsługi serwisowej możliwa jest również naprawa klimatyzacji przez naszych techników.

Skuteczna klimatyzacja – dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Montaż klimatyzacji powinien być zawsze przeprowadzany przez renomowaną firmę, która dysponuje personelem o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. Jest to gwarancja prawidłowej instalacji, a więc bezproblemowego działania klimatyzatora. W skrajnych przypadkach amatorsko wykonany montaż może prowadzić do tego, że klimatyzacja, zamiast chłodzić, będzie grzać oraz rozsiewać drobnoustroje w powietrzu. Warto więc powierzyć tę kwestię profesjonalistom.

Naszą firmę cechuje wiele lat doświadczenia, nieposzlakowana opinia oraz prawdziwa pasja i zamiłowanie. Współpraca z nami niesie za sobą wiele korzyści.

Gwarantujemy:

  • precyzyjny projekt klimatyzacji powstały w oparciu o potrzeby i zalecenia Klienta,
  • rzetelny i solidny montaż klimatyzatorów renomowanych marek,
  • krótki czas oczekiwania na realizacje zamówienia,
  • dyspozycyjny i uczciwy serwis klimatyzatorów.

Zapraszamy do współpracy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.