umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Precyzyjna klimatyzacja Gdańsk – szybko, wygodnie i tanio

 

 

Specjalnością firmy ACS jest instalacja klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej. Klimatyzatory zakładamy m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz Pruszczu Gdańskim, a także okolicznych miejscowościach. Stosujemy nowoczesne, niewielkie klimatyzatory, które nie tylko efektywnie pracują, ale przede wszystkim nie zajmują wiele miejsca i nie wymagają ingerencji w kształt oraz strukturę budynku.

Proponowana precyzyjna klimatyzacja nie tylko nie szpeci pomieszczeń, ale może wręcz stanowić ich ozdobę. Ponadto, urządzenia poza utrzymywaniem pożądanej temperatury w pomieszczeniu, mogą także regulować wilgotność i oczyszczać powietrze. Dzięki temu zapewniają w każdym wnętrzu zdrowe, bezpieczne warunki do mieszkania czy pracy.

 

systemy klimatyzacyjne

 

 

Autoryzowany Partner Haier

 

Co proponujemy?

W ofercie mamy funkcjonalne i nowoczesne klimatyzatory ścienne znanych marek. Głównie oferujemy urządzenia marki Haier, jednak w sprzedaży mamy też modele firm takich jak: LG, Fuji czy Fujitsu. Te ostatnie sprowadzamy na życzenie Klienta. Cechuje je wiele zalet, a wśród najważniejszych znajdują się:

  • długotrwałe utrzymywanie optymalnej temperatury, bez względu na warunki pogodowe,
  • świeże i czyste powietrze bez zbędnych insektów, grzybów i zanieczyszczeń,
  • utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza, która hamuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii,
  • znaczący wzrost wydajności pracy i jakości codziennego życia.

Aby w pełni cieszyć się klimatyzatorem, należy go odpowiednio dobrać. Systemy te działają średnio 8-10 godzin dzienne. To bardzo długo, dlatego w pierwszej kolejności trzeba wziąć pod uwagę energooszczędność i wydolność urządzenia. Rozwiązania proponowane przez naszą firmę pochodzą od renomowanych producentów, są bezawaryjne i przystosowane do długotrwałej pracy. Oferujemy głównie klimatyzatory marki Haier. W ofercie mamy też urządzenia producentów takich jak LG oraz Fujitsu i Fuji, jednak w głównej mierze sprowadzamy je na życzenie Klienta. W wyborze odpowiedniego systemu pomaga doświadczony i wykwalifikowany przedstawiciel firmy.

 

Jak działają urządzenia klimatyzacyjne?

Klimatyzatory różnią się między sobą pod względem budowy, funkcji i zastosowań. Nowoczesne systemy są przystosowane do wykonywania wielu zróżnicowanych działań. To już nie tylko urządzenia do schładzania powietrza. Współczesna klimatyzacja precyzyjna potrafi też w zależności od potrzeb dogrzać pomieszczenie, utrzymać w nim stałą, ustaloną temperaturę i wilgotność oraz oczyścić powietrze. Tego typu zaawansowane klimatyzatory stosuje się w pomieszczeniach pełnych podatnego na uszkodzenie sprzętu, takich jak serwerownie czy centrale telefoniczne. Są one także wykorzystywane do tworzenia optymalnych warunków umożliwiających przechowywanie cennych, delikatnych dzieł sztuki czy pamiątek historycznych.

Praca klimatyzacji jest podobna do działania lodówki. Oznacza to, że zasysa ona powietrze z pomieszczenia i po schłodzeniu lub podgrzaniu wypuszcza je z powrotem. W przypadku nowoczesnych systemów powietrze trafia do parownika wypełnionego czynnikiem chłodniczym. Odebrane ciepło zostaje usunięte poza obręb budynku, a powietrze, które trafia do wnętrza pomieszczenia, jest zaś oczyszczone i osuszone.

 

Co warto wiedzieć?

Należy pamiętać, że na filtrach prędzej czy później zaczynają osadzać się drobnoustroje – konieczna jest więc ich regularna konserwacja. Dlatego w zakresie świadczonych usług, poza montażem klimatyzacji, oferujemy usługi obejmujące konserwację i serwis klimatyzacji. Jako eksperci w tej dziedzinie oferujemy sprawną i skuteczną realizację zleceń. Wykonujemy m.in. ozonowanie klimatyzacji, które jest jedną z najlepszych i najnowocześniejszych metod oczyszczania i dezynfekcji systemu. W razie potrzeby w ramach obsługi serwisowej możliwa jest również naprawa urządzeń przez naszych techników.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych powinien być zawsze przeprowadzany przez renomowaną firmę, która dysponuje personelem o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. Jest to gwarancja prawidłowej instalacji, a więc bezproblemowego działania klimatyzatora. W skrajnych przypadkach amatorsko wykonany montaż może prowadzić do tego, że klimatyzacja, zamiast chłodzić, będzie grzać oraz rozsiewać drobnoustroje w powietrzu. Warto więc powierzyć tę kwestię profesjonalistom.

Cechują nas wiele lat doświadczenia, nieposzlakowana opinia oraz prawdziwa pasja i zamiłowanie. Współpraca z nami niesie za sobą wiele korzyści. Zapraszamy do poznania oferty systemów klimatyzacji.

 

Gwarantujemy:

  • precyzyjny projekt klimatyzacji powstały w oparciu o potrzeby i zalecenia Klienta,
  • rzetelny i solidny montaż klimatyzatorów renomowanych marek,
  • krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia,
  • dyspozycyjny i uczciwy serwis.

 

Zapraszamy do współpracy!