umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wentylacja mechaniczna oraz rekuperacja– montaż w Gdańsku

Solidne wykonanie w niskiej cenie

 

Nasza specjalizacja to serwis i montaż wentylacji mechanicznej na terenie Gdańska, Gdyni, Pruszczu Gdańskiego oraz Sopotu. Działamy na rzecz firm, restauracji, zakładów przemysłowych oraz osób prywatnych. Projekt wentylacji mechanicznej początkowo wydaje się drogim i skomplikowanym przedsięwzięciem, ale to tylko złudzenie. Finalnie odzyskamy nie tylko pieniądze, ale i spokój ducha. 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła wygeneruje oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie. Profesjonalna firma zamontuje ją szybko i sprawnie, a co najważniejsze – bez konieczności demolowania naszego przedsiębiorstwa lub domu.

Z naszych doświadczeń wynika, że amatorski i samodzielny montaż wentylacji mechanicznej przyniesie więcej strat niż korzyści. Na sprawną wentylacje składa się wiele pozornie nieistotnych elementów. Ich pominięcie powoduje przykre i kosztowne konsekwencje. Najpoważniejsze z nich, to zatrucie tlenkiem węgla oraz rozwój toksycznych grzybów i szkodliwych insektów. Montaż wentylacji mechanicznej warto oddać w ręce certyfikowanych i renomowanych firm.

Jesteśmy jedną z nich.

wentylacja mechaniczna

Wentylacja mechaniczna - co to jest?

Wentylacja mechaniczna zyskuje poklask szczególnie wśród właścicieli budynków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych.  Prawidłowo wykonana instalacja sprawi, że powietrze w naszym domu będzie czyste, pachnące i odpowiednio nawilżone. Dodatkowym atutem wentylacji mechanicznej jest to, że nie hałasuje i nie wieje z niej lodowatym powietrzem. Najważniejszym elementem wentylacji mechanicznej jest centrala wentylacyjna. Jej miejsce wyznacza specjalista z zakresu budowy instalacji. Dużą wagę należy przywiązać do rodzaju i jakości zastosowanych przewodów oraz otworów nawiewnych i wywiewnych. Tylko w ten sposób wentylacja mechaniczna będzie efektywna i sprawna.

 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Hitem ostatniego sezonu okazała się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Rekuperacja polega na zainstalowaniu zaawansowanego technologicznie urządzenia, które wyciąga powietrze w dwóch kierunkach jednocześnie. Pierwszy strumień pochodzi z zewnątrz budynku. Jest to powietrze zimne oraz zanieczyszczone. Rekuperator poddaje je procesowi filtracji i pozwala na przejęcie ciepła z wewnątrz pomieszczenia. Tym sposobem brudne powietrze wędruje na zewnątrz, a ciepłe i czyste zostaje w naszym domu. Jest to rozwiązanie ekologiczne, oszczędne i funkcjonalne. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Nasz konsultant udzieli Państwu wszelkich informacji poświęconych zarówno systemom klimatyzacyjnym, jak i rekuperacji oraz wentylacji mechanicznej. Gdańsk, to główny obszar naszego działania, aczkolwiek montaż i serwis wentylacji mechanicznej prowadzimy na terenie całego Pomorza.

Zapraszamy do współpracy!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.