umów termin
realizacji usługi 531 333 335

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszamy do czytania!

przegląd klimatyzacji

Jak często powinno się wykonywać przeglądy klimatyzacji?

Klimatyzacja stała się nieodłącznym elementem życia codziennego, zarówno w domach, jak i biurach. Dbałość o jej prawidłowe działanie ma kluczowe znaczenie dla komfortu i zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, w których jest zainstalowana. Właściwe utrzymanie klimatyzatorów jest ważne nie tylko ze względu na ich wydajność energetyczną, ale także na długość ich żywotności. 

Czytaj więcej...

instalacja pompy ciepła

Czy warto kupić pompę ciepła z montażem?

Coraz więcej Polaków zastanawia się nad inwestycją w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak pompy ciepła. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, warto zastanowić się, czy warto wybrać pompę ciepła z montażem. W poniższym artykule przedstawimy argumenty za i przeciw takiej decyzji.

Czytaj więcej...

czyszczenie klimatyzacji

Na czym polega ozonowanie klimatyzacji?

Ozonowanie klimatyzacji to proces czyszczenia i dezynfekcji systemu klimatyzacyjnego poprzez zastosowanie ozonu. Ozonowanie klimatyzacji można przeprowadzić za pomocą specjalnego urządzenia generującego ozon. O szczegółach tego procesu przeczytasz poniżej.

Czytaj więcej...

klimatyzator w nowoczesnym biurze

Jaką wybrać klimatyzację do biura?

Klimatyzacja w pomieszczeniach to dziś norma. Pozytywne skutki montażu klimatyzacji zauważalne są stosunkowo szybko, a szczególnie łatwo można je dostrzec w biurach. Komfort termiczny znacząco wpływa na samopoczucie pracowników, a wraz z nim zwiększa się naturalnie ich motywacja i wydajność.

Czytaj więcej...

kobieta włączająca klimatyzację

Jakie są zasady prawidłowego używania klimatyzacji?

Chociaż zwyczajowo klimatyzacja kojarzy się raczej z przestrzeniami handlowo-usługowymi, to dzisiaj coraz więcej osób prywatnych decyduje się na zamontowanie systemu klimatyzacyjnego w swoim domu. To duża ulga latem, podczas upałów, które w ostatnich latach się nasiliły, ale również zimą, bo klimatyzacja może nawiewać również ciepłe powietrze.

Czytaj więcej...

komora mroźnicza

Jaką wydajność ma komora mroźnicza?

Magazyny w branży gastronomicznej, produkcji pożywienia, handlu artykułami spożywczymi wymagają specjalnych komór  chłodniczych, które pozwolą utrzymać stałą zadaną niską temperaturę przez długi okres czasu. Służą do tego celu komory mroźnicze. Jaką mają one wydajność,  na czym polega ich działanie?

Czytaj więcej...

lada chłodnicza

Czym się kierować przy zakupie lady chłodniczej?

Prowadzenie sklepu spożywczego czy innego lokalu zajmującego się sprzedażą żywności wiąże się z koniecznością odpowiedniego wyposażenia. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju regałach czy klimatyzatorach. Oprócz tego, jeśli w sklepie mają być sprzedawane produkty, które wymagają odpowiednio niskiej temperatury, na przykład wędliny czy sery, przedsiębiorcy muszą przemyśleć też zakup lad chłodniczych. Na co zwrócić uwagę, wybierając ją?

Czytaj więcej...

montaż klimatyzacji

Jak wygląda montaż klimatyzacji w domu?

Trudno znosisz upały? Klimatyzacja w domu z pewnością przyniesie ci ulgę. Oprócz chłodzenia powietrza posiada ona kilka innych funkcji, dzięki którym przebywanie w pomieszczeniach jest znacznie przyjemniejsze m.in. ogrzewanie czy usuwanie wilgoci i przykrych zapachów. Z tego też powodu klimatyzatory są coraz popularniejsze nie tylko w biurowcach, szkołach, centrach handlowych czy sklepach, ale także w mieszkaniach i domach prywatnych. W jaki sposób montować klimatyzację, aby prawidłowo spełniała swoje funkcje?

Czytaj więcej...

serwis klimatyzacji

Jak często serwisować klimatyzację

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość wdychanego powietrza. Dlatego też istotnym dla naszego zdrowego oddychania urządzeniem jest klimatyzator. Dzięki niemu nie tylko mamy możliwość regulowania temperatury w pomieszczeniach, ale również możemy cieszyć się oczyszczonym, przefiltrowanym powietrzem o odpowiedniej wilgotności. Klimatyzator, podobnie jak każde inne urządzenie, wymaga regularnego czyszczenia i serwisowania. Tylko dzięki temu może prawidłowo wykonywać swoją pracę. Jak często należy serwisować klimatyzację oraz gdzie i w jaki sposób to robić?

Czytaj więcej...

klimatyzator

Jaki klimatyzator kupić do mieszkania?

Klimatyzatory równie dobrze sprawdzają się w biurach i zakładach pracy, co w prywatnych domach. Zapewnią komfortowy odpoczynek podczas upałów, a także usuną z mieszkania nadmiar wilgoci, tworząc zdrowy dla organizmu mikroklimat. Sprawdź, jaki klimatyzator sprawdzi się najlepiej w twoim M4.

Czytaj więcej...